یاسین نراق 2

ما آماده ایم.

یاسین نراق 2

ما آماده ایم.

مشخصات بلاگ
یاسین نراق 2

ما آماده ایم .

طبقه بندی موضوعی

۱ مطلب در فروردين ۱۳۹۴ ثبت شده است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، به نقل از پیام دلیجان، محمد شریفی، دبیر اجرایی ستاد یادواره شهدای شهر نراق گفت: به منظور تجلیل از مقام شامخ شهدای سرافراز و تقدیر از خانواده‌های آنها هفدهمین یادواره شهدای این شهر همزمان با سالگرد عملیات غرور آفرین فتح المبین در روز پنجشنبه، ششم فروردین و از ساعت 3 عصر در محل مسجد جامع شهر نراق برگزار می‌شود.

 

وی رمز موفقیت و ماندگاری نام شهدا را پایبندی به اعتقادات دین اسلام و پیروی از ولایت فقیه دانست و اظهار کرد: دفاع از آرمان های شهدا، دفاع از اهداف عالی و انسان ساز دین اسلام است و انقلاب اسلامی نیز نشات گرفته از قرآن، سیره رهبران دینی و ائمه (ع)، برنامه های خدا محوری امام راحل و فرامین رهبر معظم انقلاب است.

 

شریفی افزود: هدف از برگزاری این یادبودها و یادواره‌ها بیان ارزش‌ها و اهداف شهدا از هر قشر و فرهنگی می‌باشد. وی با بیان اینکه ملت ایران دست دشمنان را خوانده و گول آنها را نمی‌خورند، تصریح کرد: تا فرهنگ ایثار و شهادت در ایران حاکم است، دشمن به خیالات واهی خود نمی‌رسد.

 

دبیر اجرائی ستاد یادواره شهدای شهر نراق خاطر نشان کرد: یاد و خاطر شهیدان همواره باید در بین مردم و مسئولان نظام جمهوری اسلامی گرامی داشته شود و ادامه دادن راه و اهداف آنها سرلوحه کار همه باشد.

  • یاسین نراق2